Askı, Ayaklı Askı, Dilsiz Uşak

Elbiselerinizin Sessiz Koruyucuları

Elbiseleriniz, farklı giysi atkı ceket bere gibi ya da şemsiye gibi aksesuarlarınızın dağınık halde şekillenmesini istemeyiz. Çoğu zaman hepsinin belli bir yeri olsun ve muntazam bulunabilir kolay ulaşılır olsun isteriz.
İşte bunun için kolayca ulaşabileceğiniz farklı şekillerde bir ürün grubu ve kolaylıktan bahsedeceğiz. Basitçe elbiselerimizi astığımız ve kırışmasına engel aparata askı deriz birçok şekilde küçük ayrıntılarla aksesuarlarını da taşıyabilir.
Askıları farklı formlarda bulmak mümkün örneğin ayaklı askı şekliyle evde ya da ofis, işletme ve mağazalarda yani insanı karşıladığınız her yerde kullanacağınız birden fazla giysi ve aksesuar taşıyan bir ürün grubudur.
Dilsiz uşak ise ev veya şahsi ofis veya büro tipi yerlerde genellikle kullanılan ahşap ağırlıklı ayaklı ve askının dik uzun halidir. Ceket ve aksesuarları giydirme usulü ile üzerinde barındırabilmenizle kolaylık sağlar görsel tercih edilir.
Bu ürün gruplarına fiziksel ve internet üzerinden kolaylıkla ulaşmak mümkün. Ayaklı masif ahşap askılık hem renk seçenekleri hem de alt kısımda şemsiye gibi aksesuarlar için ayrıntısı ile beğeni kazanırken, granit ayaklı metal askılık farklı tarz ve ürün yapısı ihtiyacında tercih edilir.
Yine dilsiz uşak olarak metal ve ahşap formları ile aksesuarları ortadan paralel uzanan bir kol ile üzerinde barındırabilen bir seçenek sunar. Kolaylık için geniş bir yelpaze seçim sizin.

  • Antre, Hol (383)
    • Askı, Ayaklı Askı, Dilsiz Uşak

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Çeşidi

Şehir seçimi