Araba Pedalı

Araba Pedalı
İnsanlar arabalarının önce kendilerine daha sonra da başka bakan gözlere güzel ve hoş gözükmesini isterler. Bu nedenle de arabalarının iç ve dış tasarımlarında değişiklikler yaparak farklı gözükmesini sağlarlar. Her ne kadar gözükmüyor gibi dursa da pedal her zaman için arabanın değişik gözükmesini sağlar. Özellikle spor arabalarda pedallarla ilgili çok fazla değişiklikler yapılır ve belirli markalar kullanılır.
Araba pedalı denildiğinde ilk akla gelen markalar vardır. Dreamcar, Sparco, Carup en bilinenlerdendir. Set halinde satılmakta ve fiyatları değişiklik göstermektedir. Dreamcar krom ve siyah renkleri ile bilinmektedir. Krom kaplama olup metal aksamları kalındır. Sparco genel olarak otomatik vites araçlara özel olarak gaz ve fren olarak üretilmektedir. Ancak düz vites araçlar için de üretim yapılmaktadır. Tüm pedalların takılıp çıkarılması çok kolay olarak yapılabilmektedir. Carup düz vites araçlar için özel tasarımlı olarak üretilmektedir. Set halinde satılmaktadır. Genel olarak spor arabalarda kullanımı tercih edilmektedir. Uzun yıllar kullanabilirsiniz ve paslanmamaktadır.
Ticari araçlar, otomobiller gibi binek araçlarda kullanılmaktadır. Tercih edilmesinin en büyük nedenleri arasında ise hava koşullarında ne olursa olsun pedalların ayağınızı kavrayarak pedaldan kayma riskini ortadan tamamen kaldırmasıdır. Hangi ve marka size hitap ediyorsa tercih sizindir. Görsel olarak ve kullanım açısından uygunlukları değişiklik göstermektedir. Siz de kendiniz ve arabanız için en uygun pedal setini en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Filtreleme

Fiyat

TL

Marka

Şehir seçimi