Bysehpacı Antre Mobilyası

Antre Mobilyası
Mobilya seçimleri gerek ev için olsun gerek ofis için olsun her şekilde çokça zamanımızı alan ve son derece özenerek seçimler yapmaya çalıştığımız eşyalardır. Bir salon mobilyalarında olduğu gibi evin her bölümü için mobilya alternatifleri oldukça fazlalaşmıştır. Gün geçtikçe mobilya üreten firmaların da kataloglarındaki ürün yelpazelerini gittikçe genişlettikleri dikkatlerden kaçmamaktadır.
Peki, antre mobilyası denilince akla ilk olarak hangi mobilya türleri gelir. Salon ya da yatak odası olsa her biri için kalıplaşmış mobilya türleri vardır ancak iş antreye gelince bir durup düşünmek gerekebiliyor. Oysaki bu bölüme ait olan en önemli mobilyalardan biri ayakkabı dolabıdır. Çünkü antre bölümün amacı zaten budur. Kapıdan ilk girildiği andan itibaren ayakkabıların çıkarılarak konulduğu dolaptır. Hem görsel açıdan daha derli toplu bir görüntü oluşmasını sağladığı gibi hem de daha hijyenik olduğunu da söylemek gerekir. Ayakkabıların ortada durarak oluşturacağı görüntü kirliliğinin de önüne geçilmiş oluyor bu dolap sayesinde.
Antre mobilyaları arasında olmazsa olmaz bir diğer mobilya türü de portmantodur. Bir antreye ayakkabı dolabı ne kadar lazımsa, portmanto da bir o kadar lazım olan bir üründür. Girişte durması gereken, hem sizin hem de gelen misafirlerinizi montlarını asabileceği ve son derece düzgün durmasını sağlayan bu ürünün birçok farklı fiyat alternatifi bulunduğu gibi, her isteğe uyacak farklı büyüklükte olan portmantolar da bulunabilmektedir.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Ürün Tipi

Şehir seçimi