Anne Sütü Saklama Kabı

Anne Sütü Saklama Kapları ve Kullanma Koşulları


Bebeklerin gelişimi için en önemli besinidir anne sütü. Uzmanların da belirttiği gibi ilk altı ay mümkünse anne sütü haricinde bebeklere ek hiçbir şey verilmemesi gerekmektedir. Bebeklerin zihinsel ve bedensel gelişimine katkı sağlayan ve hiçbir besinde bulunmayan tüm vitaminleri barındıran anne sütünü bebekler için en ideal şekilde saklamalıyız.
Çalışan bir anne iseniz ya da sütünüz bebeğinize yetip üstüne bir de artıyorsa bu çok değerli besini saklamak ve sonra bebeklerinize vermek için anne sütü saklama kabı bulunmaktadır. Bu kaplar ile sütünü sağan anne bebeğine ihtiyaç duyduğunda ılık suyun içerisinde ılıtarak beslenmeyi gerçekleştirebilir. Süt kesinlikle direk bir şekilde ısıtılmamalı anne sütü saklama kabı ile birlikte ılık bir suyun içine benmari usulü ılıtılmalıdır. Anne sütü saklama kapları sert sağlıklı ve kapaklı plastiklerden olabildiği gibi süt saklama poşetleri de oldukça yaygındır.
En çok tercih edilen bebek ürünleri markalarında bebek mağazalarında internetten satış yapan sitelerde ve eczanelerde uygun fiyata bulabilirsiniz. Anne sütü saklama koşulları ise, anne sütü sağıldıktan sonra oda sıcaklığında 4-6 saat buzdolabında 24 saat derin dondurucuda ise 6 ay kadar saklama imkânı sağlamaktadır. Derin dondurucudan kullanmak istediğiniz anne sütünü ise, önceden buzdolabına koyarak buzların çözülmesini bekleyebilirsiniz. Bebeklerin bağışıklığı ve güçlü beyinlere sahip olması için anne sütünü tercih edin.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi