Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Profilo ×

Profilo Ankastre Set

Mutfaklar evlerin en özenilen yerlerindendir. Ev hanımlarının en çok zaman geçirdiği mutfaklar aynı zamanda yenilen yemeklerin de piştiği yer olduğu için daha bir özen gösterilir. Bu özen mutfağın temizliğinden mutfaktaki eşyaların modernliğine kadar uzanmaktadır.
Ev hanımları son dönemlerde mutfaklarında en çok ankastre set tercihinde bulunuyor. Fırın, ocak ve davlumbaz veya aspiratörden oluşan ankastre set mutfaklara kattığı modern hava nedeniyle tercih edilmektedir. Kattığı modernliğin yanı sıra takım olmasından gelen şıklığı da ankastre set tercihindeki sebeplerdendir. Kadınlar tarafından tercih edilir olması da beyaz eşya üreticilerini bu ürünleri set halinde satmaya zorlamıştır. Ayrı ayrı satılan ürünlere kıyasla ankastre set satışı daha fazladır. Günümüzde beyaz eşya üretimi yapan her markanın mutlaka ankastre seti bulunmaktadır. Çeşitli renk ve özelliklere sahip ankastre setler çok sayıda marka tarafından satışa sunulmuştur. Bu durum ise mutfaklarını yenilemek isteyen ev hanımlarını karar verme aşamasında sıkıntıya sokmuştur.
Mutfaklarını yenilemek isteyen ancak yüzlerce farklı ankastre set içinden seçim yapmakta zorlanan kadınların mutlaka www.bilio.com adresini ziyaret etmesi gerekmektedir. ICF, Simfer, Arçelik, Bosch, Siemens, Altus, Beko, Candy, Esco, Esty, Ferre, Franke, Hoover, Hotpoint-Ariston, Mekappa, Profilo, Regal, Silverline, Termikel marka ankastre setlerin detaylı özellikleriyle bulunduğu bu site aracılığı ile hem ürünler hakkında bilgiye ulaşabilirler hem de ürünlerin satışlarının yapıldığı mağazalarının fiyatlarını görebilirler ve kıyaslayabilirler. Sonucunda da kaliteli ve en ucuz ankastre set üzerinde rahatlıkla karar kılabilirler.

Profilo Ankastre Set 2 FRMA652 Ankastre Fırın OCA553 Ankastre Ocak DVA260 Davlumbaz

Yorum yaz

IÇ AYDINLATMA : Var IZGARA : Dolaşımlı Izgara GARANTI : 2 Yıl GÜÇ AYARI : 3 kademeli EMIŞ GÜCÜ : 450 m3/h OCAK GÖZÜ ADEDI : 4 gözü gazlı ATEŞLEME SISTEMI : Düğmeden otomatik ateşleme AĞIRLIK : 30 kg SES SEVIYESI : 61 dBA ( Davlumbaz )

Profilo Lüks Siyah Inci Ankastre Set

5,00 / 5 1 kullanıcı oyu 1 yorum

ENERJI SINIFI : A Sınıfı Enerji IÇ AYDINLATMA : Var GARANTI : 2 Yıl ÇOCUK KILIDI : Var (Fırın) FILTRE : 2 Filtre adedi HIZ AYARI : 3 kademeli EMIŞ GÜCÜ : 400 m3/h OCAK GÖZÜ ADEDI : 4 gözü gazlı IÇ HACIM : 67 lt ENERJI KAYNAĞI : Elektrikli SES SEVIYESI : 65 dBA ...

Profilo Siyah Inci Ankastre Set FRMA652S Ankastre Fırın OCA652 Ankastre Ocak DVP6R460 Davlumbaz

Yorum yaz

IÇ AYDINLATMA : Var IZGARA : Çelik ocak ızgarası TEPSI : 1 Adet GAZ KESME EMNIYET SISTEMI : Var GARANTI : 2 Yıl GÜÇ AYARI : 3 kademeli EMIŞ GÜCÜ : 400 m3/h OCAK GÖZÜ ADEDI : 4 gözü gazlı ENERJI KAYNAĞI : LPG SES SEVIYESI : 65 dBA ses seviyesi (Davlumbaz)

Profilo Ankastre Set 3 FRMA702 Ankastre Fırın OCA553 Ankastre Ocak DVA260 Davlumbaz

Yorum yaz

ENERJI SINIFI : A Sınıfı Enerji IÇ AYDINLATMA : Var IZGARA : Var GARANTI : 2 Yıl ÇOCUK KILIDI : Var (Fırın) GÜÇ AYARI : 3 kademeli FILTRE : 2 Filtre adedi GAZLI OCAK GÖZÜ : 4 gözlü gazlı ocak (1 kuvvetli, 2 normal, 1 ekonomik) EMIŞ GÜCÜ : 450 m3/h KUMANDA PANELI ...

Profilo Ankastre Set 5 Frma952 Ankastre Fırın Oca553 Ankastre Ocak Dvb6r450 Davlumbaz

Yorum yaz

ENERJI SINIFI : A Sınıfı Enerji IÇ AYDINLATMA : Var GARANTI : 2 Yıl ÇOCUK KILIDI : Var (Fırın) GÜÇ AYARI : 3 kademeli GAZLI OCAK GÖZÜ : 4 gözlü gazlı ocak (1 kuvvetli, 2 normal, 1 ekonomik) IÇ HACIM : 67 lt ATEŞLEME SISTEMI : Düğmeden otomatik ateşleme ENERJI KAYNAĞI ...