Amortisör

Amortisör

Otomobilinizin rutin bakımları ve miadı dolan parçaların değişimi uzun yıllar keyifli ve problemsiz araç kullanabilmeniz için çok önemlidir. Zamanında gecikmeden bakımını yaptırdığınız sürece ve değişimi gerekli olan parçaları gününde değiştirdiğiniz takdirde ileride çıkabilecek daha büyük sıkıntı ve masrafları önlemiş olursunuz.
Bir otomobilde en önemli parçaların başında gelen amortisör, markası modeli ne olursa olsun bütün araçların en kritik parçalarındandır. Tekerleklerle araç arasında köprü görevi gören amortisörler, yoldaki çukurlardan, pürüzlerden aracın tüm aksamlarının en az şekilde etkilenmesini sağlayacak şekilde esneklik sağlamaktadır.
Sadece aracın aksamlarını değil, yolcularını da en az sarsıntı ile konforlu yolculuk yapmasını sağlamaktadır. Zamanla yıpranan, özelliğini yitiren amortisör değiştirilmediği takdirde aracın çok sarsıntılı ve sert bir şekilde yol almasını sağlar, bunun sonucunda da yolculara verdiği rahatsızlığın yanında aracın tüm aksamlarını, elektronik parçalarının, motor parçalarının yıpranmasına, zarar görmesine neden olur.
Araçlarımız için birçok marka ve özellikte amortisör bulmamız mümkündür. Genelde çok tutulan amortisör markaları; Sachs, monroe, mga gibi markalardır. Otomobilinize en uygun kalitede ve markada amortisörü birçok çeşit arasından bulmanız mümkündür. Aracınızın amortisörünü değiştirmenizle birlikte, aracın kullanımı çok değişecek, çukurları ve yol hatalarını hiç hissetmeyecek, yol tutuş seviyesi ve virajlardaki kontrol seviyesi çok daha üst seviyelerde olacaktır

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi