Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Alt Açma Minderi

Alt Açma Minderi

Bir annenin ve bebeğin doğum sonrası en çok kullandığı eşyalardan biri alt açma minderi olmaktadır. Bebeğin
doğduğu ilk günler oldukça sık altını değiştirmek gerekir. Böyle olunca da anneler bebeğin altını değişirken alt açma minderlerini bebeğin altına sererler.
Böylece oluşabilecek herhangi bir kirliğin de önüne geçmiş olurlar. Bunun dışında anneler alt açma minderlerini bebek için hijyenik bir alan oluşturmak için de kullanırlar. Örneğin evde ya da bir yere gidildiğinde bu minderler bebeğin altına serilir ve hareket imkânı kısıtlı olan bebeğe özel bir alan oluşturulur.
Bebek tekstili ise oldukça popüler bir alandır. Özellikle hamile anneler bebeklerine en güzel eşyaları almak için neredeyse yarışır. Alt açma minderleri de bundan nasibini almıştır. Çok şık süslemelerle çeşit çeşit minder üretilmektedir. Kapitone modeller en çok tercih edilenlerdir. Çünkü çok kolay temizlenir makinaya atılabilirler.
Keçeler aplikeler dantellerle bezeli Boncuk ve pul işlemeli modeller de mevcuttur. Bu şekilde seçilen alt açma minderlerinin kullanım alanları oldukça kısıtlı olsa da çok şık görünmekte ve birçok anne tarafından seçilmektedir. Hatta battaniye olarak kullanabileceğiniz modeller olduğu gibi Gezmeye ve seyahatlere uygun kullan atlık ya da ince çantada az yer kaplayan modeller de vardır.
Seçilen alt açma minderi ne olursa olsun en önemli şey bebeğe zarar vermemesi kimyasal içermemesidir. Alt açma minderinde şıklık yerine kullanışlılık ön planda olmalı üzerindeki süslemelerin bebeğe zarar vereceği yutabileceği unutulmamalıdır.

19
Sevi Bebe Sevimli Alt Açma Minderi

Yorum yaz

Sevi Bebe Sevimli Alt Açma Minderi Bebeklerin bezini değişirken halı, yatak veya koltuk kirlenmesin diye bebek alt açma minderi kullanılır.   Sevimli alt açma minderi, kolay taşınabilen pratik bir üründür.   Ürünün bir tarafı sevimli hayvan figürlerinin olduğu yumuşak velboa kumaştır. ...

 • Karşılaştır
Sunny Funny Civciv Yastıklı Oval Alt Değiştirme Minderi- Sarı

Yorum yaz

Sunny Funny Civciv Yastıklı Oval Alt Değiştirme Minderi- Sarı SUNNY FUNNY Civciv Yastıklı Oval Alt Değiştirme Minderi- Sarı 80 X50 EBATLARINDA OLUP, İÇİ ELYAFLA BESLENMİŞTİR. YUMUŞAKLIĞIYLA BEBEĞİNİZİN RAHATI İÇİN TASARLANMIŞTIR.

 • Karşılaştır
Bebitof 4092 3lü Peluş Baskılı Alt Açma

Yorum yaz

Bebitof 4092 3lü Peluş Baskılı Alt Açma Peluştur. Antibakteriyel bir üründür. Antialerjik özelliğe sahiptir. Kanserojen madde içermez. 3 parçadan oluşmaktadır. Paket Içeriği: Alt Açma MinderiYastıkBattaniy e olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.

 • Karşılaştır
Sunny Funny Aşk Alt Değiştirme Minderi- Pembe

Yorum yaz

Sunny Funny Aşk Alt Değiştirme Minderi- Pembe SUNNY FUNNY Aşk Alt Değiştirme Minderi- Pembe 80 X40 EBATLARINDA OLUP, İÇİ ELYAFLA BESLENMİŞTİR. YUMUŞAKLIĞIYLA BEBEĞİNİZİN RAHATI İÇİN TASARLANMIŞTIR.

 • Karşılaştır
BEBESEL 108 KAPİTONE ASLAN NAKIŞLI ALT AÇMA SETİ KREM-YEŞİL

Yorum yaz

 Bebesel 108 Kapitone Aslan Nakışlı Alt Açma Seti Antibakteriyeldir. Kanserojen madde içermez. 2 parçadan oluşmaktadır. Yastıklı yumuşak dolgusu ve kumaşı bebeğinizi rahatsız etmez. Bebeğinizin sağlığına zarar vermeyecek kumaş ...

 • Karşılaştır
CARAMELL ATK207 LÜX KIZ BEBEK ALT AÇMA LİLA

Yorum yaz

Caramell ATK207 Lüx Kız Alt Açma 2 parçadan oluşmaktadır. Dış yüzey 3 ip kumaş: %65 pamuk, %35 polyester İç yüzey 2 ip şardonlu: %100 pamuk Üst nakışta %100 Floş ip kullanılmıştır. Ürünün ...

 • Karşılaştır
BEBEPAN BOTANİC FİGÜRLÜ BEBEK ALT AÇMA

Yorum yaz

Bebepan 1389 Botanic Figürlü Bebek Alt Açma Bebepan ürünleri uluslar arası standartlara göre üretilmektedir. Tüm kumaşlar, aksesuarları kaliteli ve sağlıklıdır. Antialerjiktir. Kanserojen madde içermez. ...

 • Karşılaştır
Sunny Funny Ördek Sarı Altaçma Minderi

Yorum yaz

Sunny Funny Ördek Sarı Altaçma Minderi 80 X40 EBATLARINDA OLUP, IÇI ELYAFLA BESLENMIŞTIR. YUMUŞAKLIĞIYLA BEBEĞINIZIN RAHATI IÇIN TASARLANMIŞTIR.

 • Karşılaştır
Yorgancıoğlu Lowe Alt Açma

Yorum yaz

Yorgancıoğlu Alt Açmalar Hitap ettiği yaş aralığı 0-2 yaş grubudur. 2 parçadan oluşmaktadır. Alt AçmaAlt Açma YastığıBebeğinizin altını değiştirirken kullanılırBebek arabasında ve Ana Kucağında kullanıma müsaittir. Dışı: Pamuklu Kumaş Içi: Polyat maddeden üretilmiştir. 30 derecede ...

 • Karşılaştır
Sunny Funny Penguen Yastıklı Oval Alt Değiştirme Minderi- Turkuaz

Yorum yaz

Sunny Funny Penguen Yastıklı Oval Alt Değiştirme Minderi- Turkuaz SUNNY FUNNY Penguen Yastıklı Oval Alt Değiştirme Minderi- Turkuaz 80 X50 EBATLARINDA OLUP, İÇİ ELYAFLA BESLENMİŞTİR. YUMUŞAKLIĞIYLA BEBEĞİNİZİN RAHATI İÇİN TASARLANMIŞTIR.

 • Karşılaştır
Sunny Funny Uzun Kedi Yastıklı Oval Alt Değiştirme Minderi- Kırmızı

Yorum yaz

Sunny Funny Uzun Kedi Yastıklı Oval Alt Değiştirme Minderi- Kırmızı SUNNY FUNNY Uzun Kedi Yastıklı Oval Alt Değiştirme Minderi- Kırmızı 80 X50 EBATLARINDA OLUP, İÇİ ELYAFLA BESLENMİŞTİR. YUMUŞAKLIĞIYLA BEBEĞİNİZİN RAHATI İÇİN TASARLANMIŞTIR.

 • Karşılaştır
BEBESEL 119 CMP MANTARLI ALT AÇMA SETİ KREM-MAVİ

Yorum yaz

Bebesel 119 Cmp Mantarlı Alt Açma Seti Antibakteriyeldir. Kanserojen madde içermez. Yastıklı yumuşak dolgusu ve kumaşı bebeğinizi rahatsız etmez. Bebeğinizin sağlığına zarar vermeyecek kumaş boya iplik çıtçıt ve aksesuarlar kullanılmıştır.

 • Karşılaştır
BEBITOF 474064 BEBEK ALT AÇMA PELUŞ AYILI TURKUAZ

Yorum yaz

Bebitof 474064 Alt Açma Peluş Ayılı Pamuklu ve antibakteriyel bir üründür. Antialerjik özelliğe sahiptir. Kanserojen madde içermez. Bebitof 474064 Alt Açma Peluş Ayılı. 2 parçadan oluşmaktadır.

 • Karşılaştır
Canbebe Bebek Bakım Örtüsü

Yorum yaz

Kodu : 37551Ürünün Adı : Canbebe / Bebek Bakım Örtüsü 60*60Markası : CanbebeÜretim Yeri : ...

 • Karşılaştır