Alt Açma Minderi

Alt Açma Minderi

Bir annenin ve bebeğin doğum sonrası en çok kullandığı eşyalardan biri alt açma minderi olmaktadır. Bebeğin doğduğu ilk günler oldukça sık altını değiştirmek gerekir. Böyle olunca da anneler bebeğin altını değişirken alt açma minderlerini bebeğin altına sererler.
Böylece oluşabilecek herhangi bir kirliğin de önüne geçmiş olurlar. Bunun dışında anneler alt açma minderlerini bebek için hijyenik bir alan oluşturmak için de kullanırlar. Örneğin evde ya da bir yere gidildiğinde bu minderler bebeğin altına serilir ve hareket imkânı kısıtlı olan bebeğe özel bir alan oluşturulur.
Bebek tekstili ise oldukça popüler bir alandır. Özellikle hamile anneler bebeklerine en güzel eşyaları almak için neredeyse yarışır. Alt açma minderleri de bundan nasibini almıştır. Çok şık süslemelerle çeşit çeşit minder üretilmektedir. Kapitone modeller en çok tercih edilenlerdir. Çünkü çok kolay temizlenir makinaya atılabilirler.
Keçeler aplikeler dantellerle bezeli Boncuk ve pul işlemeli modeller de mevcuttur. Bu şekilde seçilen alt açma minderlerinin kullanım alanları oldukça kısıtlı olsa da çok şık görünmekte ve birçok anne tarafından seçilmektedir. Hatta battaniye olarak kullanabileceğiniz modeller olduğu gibi Gezmeye ve seyahatlere uygun kullan atlık ya da ince çantada az yer kaplayan modeller de vardır.
Seçilen alt açma minderi ne olursa olsun en önemli şey bebeğe zarar vermemesi kimyasal içermemesidir. Alt açma minderinde şıklık yerine kullanışlılık ön planda olmalı üzerindeki süslemelerin bebeğe zarar vereceği yutabileceği unutulmamalıdır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Renk

Şehir seçimi