Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Akvaryum, Balık Tankı

Hepimizin yaşam alanlarımızda sık sık değişiklik yapma isteği vardır. Kökten değişiklikler yapamazsak da ufak dokunuşlarla farklılar yaratmak ortamın havasını değiştirebilir. İşte böyle durumlarda bir akvaryum tam aradığınız dokunuş olabilir. Su manzaraları her zaman insanlara iyi gelmiştir. Herkesin evi deniz, nehir yada göl manzaralı değildir. O zaman bir parça deniz görüntüsünü evimize getirelim. İçinde ahenkle yüzen rengarenk balıklar, dinlendiren kabarcık sesleri, dans eden yosunlar olan bir akvaryum düşleyin. Hayali bile iyi geldi dediğinizi duyar gibiyim. Sakın bakımı zor diye vazgeçmeyin. Çünkü günümüzde bakımı ve temizliği kolay akvaryum tankları bulmak mümkün. Bazıları o kadar dekoratif ki tam bir mobilya görüntüsünde. Hatta evinizde akvaryumu bir paravan gibi kullanarak yeni bölmeler bile elde edebilirsiniz.

Ayrıca psikologların evde hayvan beslemek çocuklara ve büyüklere iyi bir terapidir dediklerini biliyoruz. Balıklara bakmak çok zevklidir. Akvaryumlar için satılan aksesuarlara bakmak ise ayrı bir tutkudur. Neredeyse hepsini almak gelir içimizden. Küçük değirmenler, istiridye kabukları, renkli kumlar, taşlar, mağaralar, anforalar, hazine sandıkları denizin altındaki görüntüleri hatırlatır. Akvaryumlar aslında bizim kendi tasarladığımız denizciklerimizdir.

Sayısız akvaryum modelleri ve tanklarından birini seçerek siz de evinizin yada iş yerinizin bir köşesine canlı deniz manzaraları kondurabilirsiniz. Önce yaşam alanımızda uygun bir yer belirleyelim. Sonra bu yerin ölçüsünü alalım. Geçelim bilio.com un karşısına
akvaryum modellerini inceleyelim. Büfenizin üzerine yada raflarınızdan birine koyacaksanız size bir akvaryum balık tankı yeterli olacaktır. Kendinden sehpalı bir akvaryum istiyorsanız sayısız renk ve seçenekte modellere bilio.com dan ulaşabilirsiniz. Tüm mağazalardaki tüm sitelerdeki model ve fiyatları sizin için derledik. En ucuz ve istediğiniz özelliklere sahip akvaryumunuzu seçtikten sonra sakın balık ve aksesuar almayı unutmayın. Hiç pişman olmayacaksınız.

Chicos Nano Yüksek Dokunmatik Ledli Akvaryum 30 X 30 X 35 5 Siyah

Yorum yaz

CHICOS NANO YÜKSEK DOKUNMATIK LEDLI AKVARYUM 30 x 30 x 35,5 SIYAH XXIIF0000114

  • Karşılaştır
Elite Marina Beta

Yorum yaz

MARINA BETA BAŞLANGIÇ SETI HAVAI FIŞEK Ilk kez Betta sahibi olmak isteyenler için tüm temel donanımları içerir. Şık tasarımı ile ofiste veya evde baş köşeye koyulabilir. Tasarımıyla ve görüntüsü ile günlük stresin atılmasında ideal bir ortam sağlar. Beta lar için hazırlanmış 2 lt. lik özel mi

  • Karşılaştır
Elite Marina Japon Başlangiç Seti 6 7 Lt Eflatun

Yorum yaz

MARINA JAPON BASLANGIÇ SETI 6,7 LT MOR 6,7 litre hacmindedir. Içeriği: Renkli plastik bitki Nutrafin 50 ml japon balığı yemi Nutrafin iç filtre Nutrafin iç filtre 300 gr mor renkli çakıl Renkli özel kutusunda. PGGBP0000240

  • Karşılaştır
TRIXIE akvaryum 5 bölümlü balık sepeti 20x10x10cm

Yorum yaz

Üreme ve yavru balıkların büyütülmesinde kullanılır, Büğyük balıklar içinde kullanılabilir. Üç bölümden oluşur, alt parçası çıkabilir.

  • Karşılaştır
HAQOS Cube Box 20 Nano 20 5x23 5x22 Beyaz 9 Lt

Yorum yaz

HAQOS CUBE BOX 20 NANO AKV. 20,5x23,5x22 BEYAZ HAQOS CUBE BOX 20 NANO AKV. 20,5x23,5x22 BEYAZ PGGBP0000230

  • Karşılaştır
TRIXIE akvaryum balık sepeti 16x7x7cm

Yorum yaz

Üreme ve yavru balıkların büyütülmesinde kullanılır, Üst kapak çıkabilir, balıkların sıçrıyarak dışarı atlamasını engeller.

  • Karşılaştır