Akustik Davul

Akustik Davul
Akustik Davul aynı zamanda bateri olarak da ülkemizde kabul görmektedir. Vurmalı çalgılar arasında tercih edilen Akustik Davul şarkılarda ritim tutmak ve ritmik bir ses üretimini sağlar.
Genellikle televizyonlarda gördüğümüz hızlı bateristlerin aksine bateri hız değil akıcılık gerektiren bir müzik aletidir. Akustik davul yanı sıra kit haline getirilmek için kişinin isteğine ve müzik tarzına göre şekillenebilmektedir. Akustik davul için kullanılan metal bagetler her ne kadar müzikle ilgilenen kişiler için müzik aletlerine zarar veriyor dense de ağır metal bagetler ile hız kazanan bir müzik sever, normal bagetler ile daha rahat ve güçlü bir performans sergileyebilmektedir.
Akustik Davul seçiminde özellikle dikkat etmeniz gereken önemli faktörler ise davul ve diğer materyallerin inc büyüklüğü, kullanılan malzemenin dayanıklılığı ve kalitesidir. Bu sayfada başlangıç seviyesinde olan çocuklar ve gençler için önerdiğimiz ürünler 8 inc'lik Akustik Davul modelleri uygun olabilmektedir.
Akustik davul fiyatları ise 180 TL'den başlayarak profesyonel modellerde 35.000 TL'ye kadar ulaşabilmektedir. Çocuklar içinde özel olarak boyutlandırılmış davulcu koltukları ve akustik davul ölçülerine uyarlanmış bateri setleri de bulunmaktadır. Bateri setlerinin genel içeriği büyük davul, küçük davullar, zil, sopa ve tabura olarak satışa sunulmaktadır. Seçtiğiniz modele göre ekstra paket içeriği zenginleştirilebilir ve müzik tarzınızı akustik davulunuza da yansıtabilirsiniz.

Filtreleme

Fiyat

Şehir seçimi