Filtreleme

Sadece fiyat teklifi olan ürünler

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Akıllı Saat

Cep Telefonu Aksesuarları
Günümüzde bilgisayara oranla en çok kullandığımız elektronik cihazlar telefonlar olmuştur. Bu yüzdende
telefona artan talepten dolayı da cep telefonu aksesuarları günümüzde bir hayli artmıştır.
En çok ve en sık kullanılan aksesuarlar arasında telefon kılıfları yer almaktadır. Kişilerin telefon modellerine zevkine göre renk renk desen desen bulunan telefon kılıfları telefonu soğuktan tozdan korumak ve kullanış amaçlı olarak da kaygan olmayan kullanış avantajı sağlayan ekranın çizilmesini önleyen aksesuarlar ilgi görmektedir. Cep telefonu ile internette mail kontrolü ya da sanal ortamda iş akışını takip eden insanlarımızın birçoğunda da daha rahat konuşabilmesi için kulaklık aksesuarı da rağbet görmektedir. Ofis dışında evde daha rahat görüşme imkanı sağlamasıyla dış sesi engelleyen ve konuşmayı daha da rahatlatan kulaklıklar sayesinde karşı tarafın söyledikleri ve anlattıkları her şeyi daha rahat duyabilme imkanı sağlamaktadır. Kulaklığın daha gelişmişi olan ve farklı bir versiyonu olan bluetooth kulaklıkta kablosuz kulaklık görevi görmektedir.
Cep telefonu aksesuarları arasında çok tercih edilen bluetooth kulaklıkların birbirlerine yakın ortak özellikleri şu şekilde sıralanabilir. Ergonomik bir yapıya sahiptir. Bazı bluetooth kulaklıklar aynı anda iki cihaza da bağlantı kurabilmektedir. Skype dediğimiz sanal ortamda ekli arkadaşlarınızla konuşabileceğiniz program ile sorunsuz bir şekilde uyumlu çalışmaktadır. Ortalama 7.5 gr ağırlığında olup kulağınızda yokmuş gibi bir hissiyat size uyandırmaktadır. Son zamanlarda tercih edilmeye başlanılan cep telefonu aksesuarları arasında akıllı saatlerde ilgi görmeye başlamıştır. Görüşmelerinizi hoparlör vasıtasıyla dışardan konuşabildiğiniz ve mesajlarınızı kontrol edebildiğiniz tabiiki de ayrıyeten saat görevi de görmektedir.

Samsung Galaxy Gear Fit SM-R350

5,00 / 5 2 kullanıcı oyu 1 yorum

Marka SamsungModel Galaxy Gear Fit R3500Aksesuar Tipi Akıllı SaatRenk SiyahGaranti (Yıl) 2Işlemci 1.0 GHz Dual Core ProcessorEkran 1.84 inch Curved Super AMOLED (432x128)Boyut (mm) 23.4 x 57.4 x 11.95Ağırlık (Gr) 27Dahili Kamera YokBağlantı Bluetooth v4.0 LE, IrLEDHafıza YokPil Tipi (mAh) 300 Li-Ion

  • Karşılaştır