Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Ahşap, Laminat Parke

Ahşap, Laminat Parke

İnsanların evlerine veya sürekli kullandıkları işyerlerine veya ortamlarının zeminlerine yaptırdıkları en
önemli eşya parke olmaktadır. Parke hangi tür olursa olsun ev tabanın daha güzel görünmesine yardımcı olmaktadır. Bu ürünü evlerini ya da iş yerlerini zeminine döşeten insanlar bu ürün sayesinde hem soğuktan korunmakta ve bunun yanında bu ürünü döşettikleri ortam farklılaşmaktadır. Zemine döşenen parke ürünlerinden biri olan ahşap parke zemine döşendiği zaman evin havasını tamamen değiştirmektedir.
Ahşap parkenin en önemli avantajı içinde katkı maddesi olmamasından dolayı sağlık açısından hiçbir sıkıntı oluşturmamasıdır. Ahşap parke yapılan zemin ile ev y da işyeri daha sıcak olacak ve bu ahşabın üzerine atılan cila ile insanların evleri veya iş yerlerinin havası değişecektir. Son dönemlerde insanların evlerinin veya iş yerlerinin zemininde kullanılan Laminat Parke temizliğinin kolay olmasının yanında evlerin ve iş yerlerinin havasını tamamen değiştirmektedir. Bu ürünün müşterilerin faydalanması adına birçok çeşidi bulunmaktadır.
Bunlardan biri olan su geçirmez özelliklere sahip olan laminat parke hem döşemesinin kolay olması hem de su ile silindiği zaman uzun süre tahriş olmayan özelikte olmasından dolayı son dönemlerde daha çok tercih edilmektedir. Bu ürünü ev veya iş yerlerine yaptıran bireyler bu ürün ile evlerini zeminin güzel olmasını sağlamakta, temizliği insanları yormamakta ve daha da önemlisi evlerin çok şık görünmesine sebep olmaktadır. En önemli avantajlarından biri de bu parke çeşidinin farklı renkte ve desende müşterilerinin beğenisine sunulmasıdır.

Laminant Parke Elegance Meşe

Yorum yaz

Stepclick Laminant Parke Elegance Meşe

  • Karşılaştır
Laminant Parke Oak Country D1491

Yorum yaz

Kronopol Laminant Parke Oak Country D1491

  • Karşılaştır
Laminant Parke Karamel Meşe 32726

Yorum yaz

Classen Laminant Parke Karamel Meşe 32726

  • Karşılaştır
3103 Geçiş Profili 30x90 - Meşe

Yorum yaz

Diğer 3103 Geçiş Profili 30x90 - Meşe

  • Karşılaştır
Laminant Parke Luna Ferrera OAK 3034

Yorum yaz

Kronopol Laminant Parke Luna Ferrera OAK 3034

  • Karşılaştır
Laminant Parke Beyaz Alp Meşe 32960

Yorum yaz

Classen Laminant Parke Beyaz Alp Meşe 32960

  • Karşılaştır