Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Ahşap, Laminat Parke

Ahşap, Laminat Parke

İnsanların evlerine veya sürekli kullandıkları işyerlerine veya ortamlarının zeminlerine yaptırdıkları en
önemli eşya parke olmaktadır. Parke hangi tür olursa olsun ev tabanın daha güzel görünmesine yardımcı olmaktadır. Bu ürünü evlerini ya da iş yerlerini zeminine döşeten insanlar bu ürün sayesinde hem soğuktan korunmakta ve bunun yanında bu ürünü döşettikleri ortam farklılaşmaktadır. Zemine döşenen parke ürünlerinden biri olan ahşap parke zemine döşendiği zaman evin havasını tamamen değiştirmektedir.
Ahşap parkenin en önemli avantajı içinde katkı maddesi olmamasından dolayı sağlık açısından hiçbir sıkıntı oluşturmamasıdır. Ahşap parke yapılan zemin ile ev y da işyeri daha sıcak olacak ve bu ahşabın üzerine atılan cila ile insanların evleri veya iş yerlerinin havası değişecektir. Son dönemlerde insanların evlerinin veya iş yerlerinin zemininde kullanılan Laminat Parke temizliğinin kolay olmasının yanında evlerin ve iş yerlerinin havasını tamamen değiştirmektedir. Bu ürünün müşterilerin faydalanması adına birçok çeşidi bulunmaktadır.
Bunlardan biri olan su geçirmez özelliklere sahip olan laminat parke hem döşemesinin kolay olması hem de su ile silindiği zaman uzun süre tahriş olmayan özelikte olmasından dolayı son dönemlerde daha çok tercih edilmektedir. Bu ürünü ev veya iş yerlerine yaptıran bireyler bu ürün ile evlerini zeminin güzel olmasını sağlamakta, temizliği insanları yormamakta ve daha da önemlisi evlerin çok şık görünmesine sebep olmaktadır. En önemli avantajlarından biri de bu parke çeşidinin farklı renkte ve desende müşterilerinin beğenisine sunulmasıdır.

Laminant Parke Elegance Meşe

Yorum yaz

Stepclick Laminant Parke Elegance Meşe

  • Karşılaştır
Diğer 3104 Kot Farkı Profili 90 cm - Beyaz 9313990

1,50 / 5 Yorum yaz

Diğer 3104 Kot Farkı Profili 90 cm - Beyaz

  • Karşılaştır
Diğer 3104 Kot Farkı Profili 90 cm - Meşe 9313989

1,50 / 5 Yorum yaz

Diğer 3104 Kot Farkı Profili 90 cm - Meşe

  • Karşılaştır
Laminant Parke Karamel Meşe 32726

Yorum yaz

Classen Laminant Parke Karamel Meşe 32726

  • Karşılaştır
Laminant Parke Bianco (Şilte + 4 cm Süpürgelik)

Yorum yaz

Stepclick Laminant Parke Bianco (Şilte + 4 cm Süpürgelik)

  • Karşılaştır
2040 Köşe Profili 20x40 - Sarı- 300 cm

Yorum yaz

Diğer 2040 Köşe Profili 20x40 - Sarı- 300 cm

  • Karşılaştır