Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Ahşap Boyası

Ahşap Boyalarında Kullanabileceğiniz Renkler

Evlerimizde ya da diğer yaşam alanlarında ahşap mobilyaların yeri çok özeldir.
Çünkü ahşap ürünlerin sıklıkla bakımının yapılması gerekir. Tahtakurularından korunması ya da birçok kimyasaldan etkilendiği için yeniden boyanması gerekebilir. Daha birçok sebeple bakım için boyama yapılması gerekse de dekor için de ahşapların boyanması istenebilir.

Ahşap boyası çeşitlerinde son yıllarda çok dekoratif şekilde uygulanabilen boyalar üretilmiştir. Bunun için en uygun firmalardan biri Polisan’dır. Polisan çeşitli renklerde ahşap boya çeşitlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor. Renk renk ahşap boyalarının yansıra ahşap koruyucular ve parlaklığını artırmak aynı zamanda korumak için de ürünleri mevcut.

Dekor için ve mobilyanızın rengini değiştirerek daha yeni bir görünüm kazandırmak istiyorsanız birçok çeşidi bulabilirsiniz. Fiyat olarak da Polisan ürünlerinin kalitesine oranla uygun olduğunu göreceksiniz. Bir diğer ahşap boyada size alternatifler sunan firma ise Dyo firması birçok çeşidi ve boyalarının özellikleriyle görsel ve kalite olarak beğeninizi kazanacak olan firma.

Eskimiş mobilyalarınızı bu boyalarla yenilerinden farksız bir şekilde boyayabilirsiniz. Sadece mobilya olarak da değil aynı zamanda tüm ahşap yüzeylerde kullanabileceğiniz özelliklerde boyalar mevcut. Uygulama alanına göre ve yüzeye göre seçeceğiniz boyalarla ahşap yüzeyleri daha güzel ve istediğiniz bir görünüm verebilirsiniz. Aynı zamanda boyaların içinde bulunan maddelerle de ahşap yüzeylerin eskimesini ve yıpranıp eski bir görünüm edinmesini engelleyebilirsiniz.

Ahşap Karıştırıcı

Yorum yaz

Çay, kahve, meyve çayları gibi sıcak içecekleri rahatlıkla karıştırabileceğiniz bir ürün pakette 1000 adet olup tamamen ahşep ve organiktir.

  • Karşılaştır