Adım Aleti

Adım Aleti
İnsanlar günlük yaşamları içerisinde zayıflamak, spor yapmak amacı ile yürüyüş yapmaktadırlar. Bunun için bazen yürüyüş yerlerini bazense eve almış oldukları ya da alacakları yürüyüş bantları ile sporlarını yapmaktadırlar. Alacakları ürünün kalitesi çok önemlidir. Bazı markalar vardır ve bu markalarının seçilmesinin nedeni insanların daha iyi spor yaptıklarını kendilerinin de görebilmelerini sağlamalarıdır.
Adım aleti dendiğinde akla gelen markalar arasında Advance, Cosfer, Acure, Voit ilk sırada yer almaktadır. Hepsinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu nedenle nasıl bir kullanım sizin için kolaysa tercihinizi ondan yana kullanmaktadır. Advance, step tahtası olarak kullanılmaktadır. Spor yaparken bayanların en çok tercih ettikleri arasında yer almaktadır. Cosfer adım atarken ayrıca kol kaslarının da çalışmasını sağlamakta ve ellerinizle desteklenerek yürümenizi sağlamaktadır. Acure, step tahtası çeşitlerinden en iyilerini sizlere sunmaktadır. Voit, hem step tahtası hem de profesyonel yürüyüş bandı üreten bir markadır.16 adet program bulunduğundan istediğinizi seçebilirsiniz. Hız ayarlaması bulunmaktadır. İster yavaş ister hızlı kullanım sağlayabilirsiniz. Sizin kuvvetinizin hangisi için uygun olduğunu düşünerek seçiminizi yapmanız önemli bir yere sahiptir.
Hepsinin fiyatları birbirinden farklı olduğundan ister bütçenize göre isterseniz sağlığınıza göre seçim yapmalısınız. Zaman içerisinde aksatmadan yapacağınız yürüyüşlerde ne kadar fayda göreceğinizi ve kilo almayacağınızı ve sabit kiloda devam edeceğiniz göreceksiniz. Böylece hiç dışarı çıkmadan evinizde rahat rahat istediğiniz zaman sporunuzu yapabileceksiniz.

Filtreleme

Fiyat

Şehir seçimi