Adım Aleti

Adım Aleti
İnsanlar günlük yaşamları içerisinde zayıflamak, spor yapmak amacı ile yürüyüş yapmaktadırlar. Bunun için bazen yürüyüş yerlerini bazense eve almış oldukları ya da alacakları yürüyüş bantları ile sporlarını yapmaktadırlar. Alacakları ürünün kalitesi çok önemlidir. Bazı markalar vardır ve bu markalarının seçilmesinin nedeni insanların daha iyi spor yaptıklarını kendilerinin de görebilmelerini sağlamalarıdır.
Adım aleti dendiğinde akla gelen markalar arasında Advance, Cosfer, Acure, Voit ilk sırada yer almaktadır. Hepsinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu nedenle nasıl bir kullanım sizin için kolaysa tercihinizi ondan yana kullanmaktadır. Advance, step tahtası olarak kullanılmaktadır. Spor yaparken bayanların en çok tercih ettikleri arasında yer almaktadır. Cosfer adım atarken ayrıca kol kaslarının da çalışmasını sağlamakta ve ellerinizle desteklenerek yürümenizi sağlamaktadır. Acure, step tahtası çeşitlerinden en iyilerini sizlere sunmaktadır. Voit, hem step tahtası hem de profesyonel yürüyüş bandı üreten bir markadır.16 adet program bulunduğundan istediğinizi seçebilirsiniz. Hız ayarlaması bulunmaktadır. İster yavaş ister hızlı kullanım sağlayabilirsiniz. Sizin kuvvetinizin hangisi için uygun olduğunu düşünerek seçiminizi yapmanız önemli bir yere sahiptir.
Hepsinin fiyatları birbirinden farklı olduğundan ister bütçenize göre isterseniz sağlığınıza göre seçim yapmalısınız. Zaman içerisinde aksatmadan yapacağınız yürüyüşlerde ne kadar fayda göreceğinizi ve kilo almayacağınızı ve sabit kiloda devam edeceğiniz göreceksiniz. Böylece hiç dışarı çıkmadan evinizde rahat rahat istediğiniz zaman sporunuzu yapabileceksiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Beurer PM 80 Speedbox 2 Yorum yaz

• Dijital veri aktarımı.• Ortalama ve max hız ölçümü. • Adım sayar özelliği.

  • Karşılaştır
Dahice Radyolu Adım Sayar Yorum yaz

Kozmetik Kisisel Bakim > Saglik / Kisisel Bakim > Saglik Urunleri > Form Urunleri > Zayiflama Aksesuarlari,Kemerler Ve Cihazlar > Dahice Radyolu Adım Sayar (Pedometre)

  • Karşılaştır
Beurer AS 50 Elektronik Adım Sayar Yorum yaz

Kozmetik Kisisel Bakim > Saglik / Kisisel Bakim > Saglik Urunleri > Pedometreler (Adimsayarlar) > Beurer AS 50 Elektronik Adım Sayar

  • Karşılaştır
Geonaute OnWalk 900 Yorum yaz

Hızlı veya aktif yürüyüşlerinde ilerleme kaydetmek isteyen sporcular için tasarlandı.

  • Karşılaştır
Geonaute Onwalk 500 Adımölçer Yorum yaz

Günlük antrenmanlarla formunu korumak isteyen sporcular için tasarlandı.

  • Karşılaştır
Omron HJ-320-E Adım Ölçer Walking Style One Yorum yaz

Kozmetik Kisisel Bakim > Saglik / Kisisel Bakim > Saglik Urunleri > Pedometreler (Adimsayarlar) > Omron HJ-320-E Adım Ölçer Walking Style One

  • Karşılaştır